آموزش ساخت شمع (شمع سازی), آموزش ساخت قالب شمع, تاریخچه شمع, کاربرد شمع, نکات مهم شمع سازی

۵ ویژگی یک آموزش شمع سازی کاربردی

دوره آموزش شمع سازی پرفکت

قبل از بررسی ویژگی های آموزش شمع سازی کاربردی میخواهم یک دید کلی در مورد آموزش مهارت و هنر داشته باشید.(مختصر و مفید)

طبق آمار و تحقیقات منتشر شده توسط محققان، ۹۰ درصد افراد برای شروع فعالیت خود آموزش اصولی و کاربردی را در اولویت قرار نمی دهند. وقت و هزیته خود را صرف راه های به ظاهر میانبر می کنند. در حالی که موفقیت نصیب افرادی می شود که به صورت کاربردی و اصولی آموزش می بینند. مثالی برای شما میزنم: حتما پکیج فروشان در اینستاگرام و یا شبکه های اجتماعی و سایت ها را دیده اید. افرادی که میخواهند شما را یک شبه پولدار کنند و راز های پولدار شدن را علاوه بر این که خود می دانند به شما هم میخواهند یاد بدهند!! من به عنوان یک تولیدکننده با چندین سال تجربه و زحمت به شما صادقانه میگویم که هیچ موفقیتی بدون تلاش و زحمت و گذشت زمان به وجود نم آید. ( پارتی و پول بابا موفقیت نیست و چون اگر ازتون بگیرن شما هیچی ندارید)

این مطالب را در ابتدا گفتم تا اول از همه فرق رویا فروشی و آموزش یک مهارت و هنر کاربردی را بدانید. یادگیری در هر حرفه و هنری مثل آموزش شمع سازی بسیار ضروری و مهم است. خصوصا به این خاطر که این حرفه به دلیل ظرافت و ریزه کاری های بسیار ، هنرجویان این رشته را سردرگم و کلافه می کند! مشکلاتی از قبیل برفک زدن ، گود شدن شمع ، بیرون نیامدن از قالب و … که در دوره آموزش شمع سازی توضیح داده شده است.

اما آموزش شمع سازی مناسب چه ویژگی هایی دارد؟؟؟ با ما همراه باشید

۱.آموزش شمع سازی باید کاربردی باشد

اکثر آموزش های موجود در فضای اینترنت و بازار فقط کلیات و تئوری های شمع سازی را بیان می کنند. اما اصل آموزش شمع سازی کاربردی توضیح ریزه کاری ها یا به اصطلاح فوت کوزه گری است! آموزش شمع سازی ای که مشکل و معضل هنرجو را حل کند و تسلط در شمع سازی را به همراه بیاورد.با ما همراه باشید تا باقی ویژگی یک آموزش کاربردی شمع سازی را بررسی کنیم.

کاربردی بودن آموزش شمع سازی

کاربردی بودن آموزش شمع سازی

2.نیازی به منبع آموزشی دیگر نباشد

هنرجویان در اغلب موارد از این موضوع ناراحت و سردرگم هستند که یک منبع کامل و جامع برای یادگیری شمع سازی وجود ندارد. چندین منبع و آموزش را باید بررسی کرد و دنبال رفع مشکلات شمع سازی گشت تا نیاز هنرجو برطرف شود.اما نظر شما در مورد یک منبع که تمام مشکلات شمع سازی را توضیح دهد و راهکار ها را با مثال در هنگام تولید بیان کند و حتی پشتیبانی هم داشته باشد چیست؟

۳.آموزش شمع سازی تخصصی باشد

کلی گفتن مطالب و توضیح موارد عمومی دردی از هنرجویان دوا نمی کند! .فرد متخصص باید تولید کننده شمع باشد،مسلط به شمع سازی و مشکلات این رشته باشد،دلسوز وقت و هزینه هنرجویان باشد تا بتواند نیاز واقعی علاقه مندان به این رشته را برطرف کند.در یک کلام فوت کوزه گری را آموزش دهد!

دعوت صدا و سیما از مدرس دوره شمع سازی کاربردی

خانم سمیرا شهبازی

۴.پشتیبانی واقعی داشته باشد

منظور از پشتیبانی واقعی این است که هنر جو پس از مشاهده و گذراندن آموزش بتواند سوالات و مشکلات خود را مطرح کند و شخص پشتیبان سوال و مشکل ایشان را به طور کامل پاسخ دهد.آیا آموزش شمع سازی ای با این ویژگی می شناسید؟

من چنین آموزشی را به شما معرفی خواهم کرد…با ما همراه باشید

۵.آموزش ویدئویی باشد

بر کسی پوشیده نیست که آموزش هنر عملی با متن آموزشی امکان پذیر نیست.تا شما نبینید چطور مواد شمع سازی ترکیب می شوند و مراحل ساخت شمع و رفع مشکل شمع سازی چگونه است نمیتوانید به تسلط برسید.هنر شمع سازی نیازمند یادگیری اصولی و تمرین و تجربه کردن است.به فکر یادگیری واقعی و اصولی هستید؟

در مورد ویژگی های آموزش شمع سازی صحبت کردیم اما جایی هست که تمام این ویژگی ها رو داشته باشه؟ 

آموزش صفر تا صد شمع سازی توسط پرفکت کندل

مجموعه شمع پرفکت با بهره گیری از تجربه استاد سمیرا شهبازی دوره ای را تهیه و تدوین کرده است که ویدئویی و کاربردی هست و بعد از اتمام دوره ، شمع های متنوع میتوانید بسازید.کامل و جامع است و تمام جزئیات توضیح داده شده.کاملا تخصصی است و از کلی گویی اجتناب شده تا هنرجو به معنای واقعی آموزش ببینید.پشتیبانی کامل دارد و شرکت کنندگان مشکلات خود را با مدرس دوره در میان می گذارند…

 

برای ثبت نظر کلیک کنید
[تعداد نظر: 10 میانگین امتیاز: 3.2]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگیری کپچا...