دسته‌بندی نشده

ساخت شمع از وسایل روزمره| شمع بازیافتی در ۸ مرحله!

شمع شات گل رز

این آموزش به شما نشان می دهد که چگونه از وسایل روزمره شمع بازیافتی بسازید. این شمع‌ها را می‌توان تقریباً بدون هزینه ساخت، در زمان‌های تاریک نور به ارمغان می‌آورد و در شرایط سخت، گرما را برای شما و خانواده‌تان به همراه خواهد داشت. فقط مراحل زیر را دنبال کنید. مطمئنا به ساخت شمع های بازیافتی علاقه مند خواهید شد!

۱.پیدا کردن و جمع آوری شمع های استفاده شده: شمع بازیافتی در همه جا یافت می شوند، از خانه خودتان گرفته تا خانواده و دوستان و حتی شمع فروشی هایی که ضایعات شمع دارند. به دنبال مواردی باشید که بیشتر مردم به دنبال خلاص شدن از شر آنها هستند یا یک شمع قدیمی استفاده نمی کنند.

۲. شما باید فیتیله بخرید: به نظر من مقرون به صرفه ترین راه خرید آنها از یک فروشگاه تخصصی لوازم شمع سازی است .ما فیتیله شمع سازی پرفکت کندل را به شما پیشنهاد میکنیم چون قیمت مناسب و کیفیت بالا را با هم دارد.

3. چند ظرف شیشه ای یا پلاستیکی برای خود پیدا کنید: من از لیوان یک بار مصرف استفاده کردم، اما برای شمع های بازیافتی بزرگتر با ماندگاری بیشتر، شیشه های بزرگتر را نیز آزمایش کرده ام. اگر ظرف شیشه ای مناسب پیدا نکردید روی ظروف شیشه ای شمع  کلیک کنید

4. آن شمع ها را بشکنید!: ابتدا باید چیزی را خراب کنید تا بتوانید دوباره آن را به چیزی مفید تبدیل کنید. چکش برای شکستن شمع ها مناسب است .یا اگر شمع بازیافتی کوچک هستند همان را می توانیذ ذوب کنید هنگام شکستن شمع‌های قدیمی حتماً فتیله‌های قدیمی را جدا کنید.

۵.شمع های قدیمی را ذوب کنید: فرقی ندارد از روش بن ماری یا شعله مستقیم (یسیار کم).شمه های قدیمی را درون ظرفی بریزید و ذوب کنید

۶. یک چوب همزن بگیرید!: یک تکه میله چوبی را بریدم تا به عنوان چوب همزن استفاده کنم. برای جابجایی قطعات و هم زدن پارافین داغ عالی عمل می کند.

۷. فیتیله ها را در انتهای شیشه ها بچسبانید: حتماً یک خلال دندان را به یک سر فتیله بچسبانید تا در هنگام ریختن پارافین داغ و سرد شدن آن، فیتیله ثابت بماند.

۸. شمع‌های تولید شده را بررسی کنید: هنگامی که شمع‌ها خنک شدند، ممکن است متوجه شوید که موم یک گودی در شیشه ایجاد کرده است. این اتفاق می‌افتد زیرا موم پس از جامد شدن فضای کمتری را اشغال می‌کند و به دلیل اینکه قسمت بیرونی شیشه سریع‌تر خنک‌تر می‌شود، گودی در وسط شمع ایجاد میشود.راه حل آن این است که پارافین را در گودی بریزید تا زمانی که کامل پر شود.

تمام شد! به راحتی می توانید انواع مدل شمع بازیافتی ،قدیمی و رایحه های شمع ها را با هم ترکیب کنید. از احساس امنیت لذت ببرید که حتی اگر برق قطع شود، همیشه منبع گرما و نوری خواهید داشت که بتوانید به آن تکیه کنید!

اگر ساخت شمع ها برای شما دشوار است می توانید دوره شمع سازی مقدماتی تا پیشرفته را تهیه کنید تا در کمترین زمان تمامی جزئیات شمع سازی را بگیرید.این دوره به صورت ویدئویی توسط تولید کننده برتر حوزه شمع و با پشتیانی خدمتتان ارائه می گردد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره با شماره ۰۹۱۰۴۶۳۳۲۷۰ تماس بگیرید.

برای ثبت نظر کلیک کنید
[تعداد نظر: 0 میانگین امتیاز: 0]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.