شمع آرایی

طراحی اتاق خواب عروس و داماد با شمع

تزیین دکوراسیون اتاق خواب عروس با شمع

یکی از مهم ترین بخش های خانه نو عروسان طراحی اتاق خواب عروس است که باید با ایده ای منحصر به فرد و زیبا که هم دیگران را شگفت زده کند هم حس خوبی به عروس و داماد بدهد با استفاده از شمع یا گذل می توان این حس را دو برابر کرد.

استفاده از شمع و گل در طراحی اتاق خواب عروس

می توانیم با توجه به تزئین گلی که انجام دادیم شمع ها را در کنارشان قرار بدیم مثلا اگر طرفی که عروس و داماد وارد اتاق می شوند تا نزدیک تخت را با گل تزئین کرده ایم میتوانیم در کنار آن گل ها برای زیبایی بیشتر شمع قرار بدیم یا اگر گل ها را شبیه قلب تزئین کرده ایم می توانیم دور همان قلب را با شمع پر کنیم تا قشنگ تر و خلاقانه تر شود. می توان شمع ها را در وسط گل ها هم قرار داد این هم باید گفت که شمع ها را تنها فقط با گل لازم نیست تزئین کنیم هر چند می توان به روش های دیگر مانند استفاده شمع و ماسه هم می توان در دکوراسیون اتاق خواب عروس استفاده کرد و حتی میتوان شمع ها را به صورت تنها روی زمین کنار تخت یا روی میز اینه چیدمان کرد.

برای تزئین اتاق خواب عروس می توان از بادکنک های مختلف و گل خشک هم استفاده کرد. همچنین می توان از شمع و طور هم استفاده کرد که موجب می شود در اتاق نور زیادی منعکس شود و خیلی خلاقانه تر است. چون در کنار هم بودن شمع و گل جذابیت خاصی دارد و آرامش و نور پردازی خاصی به اتاق میدهد و حس آرامش و انرژی مثبت به عروس و داماد می بخشد.

هر چقدر اندازه شمع ها در اتاق ها بیشتر از گل ها باشد طراوت و حس لطافت هم در آن مکان بیشتر است و نور شمع به تنهایی بدون وجود گل باشد جلوه و نور دهی بیشتری دارد و حس آرامش با خود به ارمغان می آورد و این یکی از بهترین ایده ها در طراحی اتاق خواب عروس به شمار می رود. رای تزئین اتاق هم می شود از گل مصنوعی استفاده کرد هم می شود از گل طبیعی استفاده کرد که انتخاب آن بستگی به سلیقه ما دارد و اگر عروس خانم از روتختی به رنگ مشکی استفاده کرده است برای زیباتر شدن میتواند از گل هایی به رنگ سفید یا رنگ های روشن دیگر استفاده کرد اما اگر از روتختی به رنگ سفید استفاده کرده است برای قشنگ تر شدن میتواند از گل هایی به رنگ بنفش یا قرمز استفاده کند.

حتی میتوانیم از گل های پرپر شده هم استفاده کرد و کنار آن ها را با شمع ها تزئین کرد میتوان از شمع ها به صورت تنهایی یا در داخل جاهای شیشه ای استفاده کرد. از شمع های وارمری یا حریر های نازک و متنوع هم میتوان برای طراحی اتاق خواب عروس استفاده کرد. از شمع های با مدل استوانه و طور و گل طبیعی نیز میشود استفاده کرد که باعث رمانتیک تر شدن اتاق خواب عروس می شود.

دیزاین آشپزخانه عروس با شمع

برای دیزاین آشپزخانه عروس خانم ها می توانید از روش های زیر که بسیار جذاب و دوست داشتنی و فوق العاده هستند استفاده کنید:

– می توانیم با استفاده از گل طبیعی و شمع روی میز نهارخوری آشپزخانه عروس را تزئین کنیم.

– یک ایده دیگر این است که از این شمعدان های ست سفالی زیبا و جذاب موجود در بازار میتوانیم خریداری کنیم و از آن ها میتوانیم برای دیزاین میز نهار خوری یا قرار دادن روی اپن آشپزخانه عروس استفاده کنیم.

– یک روش دیگر استفاده از شمعدان های کوچک و سینی آینه ای برای تزئین روی میز نهار خوری عروس خانم یا روی اپن است.

– حتی میتوان در لیوان های مسی شمع درست کرد و آن ها را روی اپن آشپزخانه یا میز نهارخوری عروس استفاده کرد.

– یک ایده دیگر استفاده از شیشه های سس مایونز یا شیشه های مربا برای درست کردن شمع و در نهایت با تزئین کردن آن با نخ بامبو است که می شود بر روی میز نهارخوری یا اپن ساده یا از این اپن های قفسه دار جدید عروس استفاده کرد.

– حتی میتوانیم در یک کاسه چوبی بزرگ پارافین بریزیم و در آن شمع درست کنیم و برای تزئین اپن آشپزخانه یا روی میز نهارخوری استفاده کنیم.

– یک ایده دیگر استفاده از چند شمع در در داخل چند فنجان و قرار دادن گردو و خزه و چند چوب دارچین و فندق برای زیبا تر شدن در کنار ان ها است و قرار دادن آن ها در کنار هم بر روی اپن یا میز نهارخوری عروس است.

– یک روش دیگر که میتوانیم از آن استفاده کنیم استفاده از شمعدان های سه تایی در کنار هم است که خیلی جدید و متفاوت هم میتواند باشد که میتوانیم بر روی میز یا اپن عروس برای تزئین بزاریم.

– میتوانیم با تنگ ماهی و ریختن قهوه در آن و گزاشتن شمع در داخل آن و قرار دادن آن بر روی میز نهارخوری عروس میز یا اپن را دیزاین کرد.

طراحی اتاق خواب عروس و داماد

طراحی اتاق خواب عروس و داماد

– یک ایده دیگر استفاده از شمع های بزرگ به عنوان لوستر در آشپز خانه عروس خانم ها است.

– روش دیگر تزئین آشپزخانه با کنده درخت و قرار دادن چند شمع بر روی ان است.

– میتوانیم شمع ها را به همرا خزه بر روی پنجره آشپزخانه هم قرار داد.

– یک ایده زیبا دیگر برای طراحی اتاق خواب عروس استفاده از همزن های بر عکس و آویزان کردن آن ها از سقف و قرار دادن شمع های وارمر در داخل آن ها است.

و میتوانیم با استفاده از یک چوب پهن برای دکور شبیه طاقچه مانند و آویزان کردن شمع ها از این دکور چوبی و قرار دادن گلدان های گل کوچک طبیعی بر روی دکور آشپزخانه را خیلی منحصر به فرد دیزاین کنیم.

– یک روش دیگر استفاده از شمع در آشپزخانه عروس استفاده از شمع درست شده از پارافین و میوه های خشک و چوب دارچین در داخل شیشه مربا است.

– یک ایده دیگر زیبا ساختن آشپزخانه عروس و استفاده از شمع در لیوان های کوتاه بر روی میزنهارخوری است.

– یک روش دیگر این است که می توانیم در داخل کاسه هایی از جنس مس شمع درست کنیم و از آن ها برای تزئین میز نهارخوری یا اپن ساده یا اپن قفسه دار طبقاتی استفاده کرد.

برای ثبت نظر کلیک کنید
[تعداد نظر: 0 میانگین امتیاز: 0]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگیری کپچا...