اطلاعات درباره شمع

خرید عمده شمع به قیمت تولید

خرید عمده شمع

قیمت عمده شمع

مطلب را بدون حاشیه و  کلی گویی شروع میکنم چون شخصی که این نوشته را میخواند به دنبال خرید عمده شمع، لیست قیمت عمده شمع، لیست قیمت بازار و حاشیه سودی است که از خرید شمع و فروش آن به دست می آورد. طبق بررسی ها و تحقیقات بازار، بیشترین سود یک مغازه دار یا عمده فروش در خرید عمده شمع از تولیدکننده است.

دلیل آن هم واضح است وقتی از تولید کننده خرید می کتید به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید کرده اید. هر واسطه حدودا ۲۰ الی ۳۰ درصد سود برای خود بردارد و شما در بهترین حالت با یک واسطه(من ۲ وسطه یا بیشتر را هم دیدم) خرید کنید باید این هزینه اضافه را روی قیمت شمع بکشید تا برای شما سود داشته باشد. در ادامه قیمت شمع شما بالاتر میرود و مشتری شما تمایل کمتری برای خرید نشان می دهد.

در مورد قیمت صحبت کردیم اما از کیفیت نباید غافل شد. اگر از تولیدکننده خرید کردید اما شمع خرید شده بی کیفیت باشد چطور؟ کیفیت به حرف نیست. مطمئنا همه از محصول خود تعریف می کنند من به شما پیشنهاد میکنم حتما یک نمونه تست کنید. اما اگر اهل تست نیستید به مرجع معتبر شمع مراجعه کنید تا با خیال راحت کیفیت عالی و قیمت مناسب را تجربه کنید. مجموعه شمع پرفکت با سال ها تجربه در تولید شمع، ساعت سوخت و بدون اشک و دود بودن را تضمین می کند. اعتماد علاقه مندان به شمع و جلب رضایت آن ها باعث شد تا شبکه ایران کالا از شمع پرفکت کندل دعوت به مصاحبه کند. ویدئو این مصاحبه در صفحه اصلی سایت قرار گرفته است.

در ادامه قیمت عمده شمع های مختلف را با هم بررسی می کنیم و با قیمت فروش تکی مقایسه می کنیم. شما میتوانید با کلیک بر روی هر عنوان شمع جزئیات و توضیحات بیشتری در مورد آن به دست بیاورید.

عنوان شمع واحد قیمت خرید عمده شمع (تومان) قیمت فروش تکی (تومان)
شمع استوانه ای محدب ست ۲۵۰.۰۰۰ ۳۶۰.۰۰۰
شمع استوانه ای طرح دار (میکاپ، باربی، فشن، کوکوچنل، چنل،سوئیت هوم) ست ۱۲۵.۰۰۰ ۳۶۰.۰۰۰
شمع استوانه ای طرحدار ( طرح تا به کجا کشد مرا) ست ۲۷۰.۰۰۰ ۳۹۰.۰۰۰
شمع استوانه ای طرحدار (طرح افشان) ست ۲۸۰.۰۰۰ ۳۹۰.۰۰۰
شمع استوانه ای طرحدار (صدای سخن عشق) ست ۲۱۵.۰۰۰ ۳۱۰.۰۰۰
شمع استوانه ای طرحدار(طرح غزل) ست ۲۲۵.۰۰۰ ۳۳۰.۰۰۰
شمع استوانه ای آیینه ای ست ۱۸۰.۰۰۰ ۲۹۸.۰۰۰
شمع موم عسل عدد ۱۹.۰۰۰ ۳۰.۰۰۰
شمع استوانه ای طرح منظومه ست ۳۸۰.۰۰۰ ۵۹۰.۰۰۰
شمع هرم جادویی عدد ۱۸۰.۰۰۰ ۲۹۰.۰۰۰
شمع قلمی ۲۰ سانتی متر بسته ۸۵.۰۰۰ ۱۸۰.۰۰۰
شمع قلمی ۳۰ سانتی متر بسته ۱۲۰.۰۰۰ ۲۵۲.۰۰۰
شمع شات فشن عدد ۵۰.۰۰۰ ۸۵.۰۰۰
شمع شات معطر عدد ۵۰.۰۰۰ ۸۵.۰۰۰
شمع شات آکواریومی عدد ۷۵.۰۰۰ ۱۲۰.۰۰۰
شمع اموشن عدد ۶۸.۰۰۰ ۹۸.۰۰۰
شمغ رو آبی ( بسته ۱۲ تایی) بسته ۸۵.۰۰۰ ۱۴۴.۰۰۰

لیست قیمت عمده شمع + کاتالوگ محصولات پرفکت کندل

خریداران عمده شمع اغلب تمایل دارند که کاتالوگ محصولات را ببینند و با توجه به نیاز خود شمع سفارش بدهند. برای راحتی در مشاهده تمام محصولات( با عکس های دکوری و کاربردی) کاتالوگ کامل و جامعی تهیه شده که لینک دانلود آن و لیست قیمت محصولات را در ادامه قرار می دهم.

با کلیک روی کاتالوگ یا لیست قیمت خود میتوانید فایل مربوطه را دانلود کنید.

عنوان کاتالوگ قیمت محصولات
کاتالوگ محصولات اصلی پرفکت کندل لیست قیمت عمده شمع 
کاتالوگ محصولات مناسبتی  لیست قیمت عمده شمع مناسبتی

برای اطلاعات بیشتر و سفارش به صورت عمده می توانید با شماره ۰۹۱۰۴۶۳۳۲۷۰ تماس بگیرید.

تخفیف خرید عمده

اگر مبلغ خرید شما بین مبالغ زیر باشد می توانید حتی از قیمت عمده هم کمتر پرداخت کنید و از تخفیف متناسب با میزان خرید خود استفاده کنید.

۲۰ تا ۴۰ ملبون تومان، شامل ۸ درصد تخفیف از قیمت عمده

۴۰ تا ۶۰ ملیون تومان، شامل ۱۰ درصد تخفیف از قیمت عمده

۶۰ تا ۸۰ ملیون تومان، شامل ۱۲ درصد تخفیف از قیمت عمده

خرید و قیمت عمده شمع استوانه

همان طور که در جدول فوق می بینید شمع های استوانه حاشیه سود بالا ( تقریبا ۲ برابری) دارد که این موضوع استقبال خریداران عمده از این شمع ها را بسیار زیاد کرده است. علاوه بر این ساعت سوخت ست های استوانه فوق العاده است ( مجموعا یک هقته به صورت پیوسته!). بدون اشک و دود بودن از دیگر ویژگی های این شمع است. شمع استوانه ای های طرح دار بهترین هدیه برای ولنتاین و سایر جشن های عاشقانه است. افراد زیادی در مناسبت های تولد، سالگرد آشنایی یا ازدواج و … این سبک شمع های استوانه را هدیه می دهند. مشتریان به دلیل کیفیت بالا و ساعت سوخت بالا به شدت به این شمع ها علاقه مند هستند.

شمع های استوانه طرح منظومه و هرم جادویی، مجموعه ای حیرت انگیز از طرح های خاص و لاکچری شمع هستند که توجه هر شخصی را جلب می کند. این شمع ها از پارافین ماکروکریستال تولید شده و تماما دست ساز است. این شمع ها هم با سود دو برابری، استقبال خریداران عمده را به همراه داشته است. خصوصا برای خریدارانی که مشتریان خاص پسند و شمع باز دارند!

قیمت عمده شمع قلمی

شمع قلمی شناخته شده ترین و قدیمی ترین نوع شمع است که جای خود را بین مصرف کنندگان شمع پیدا کرده است. خرید عمده با قیمت های منحصر به قرد پرفکت کندل از یک طرف قیمت تمام شده شما را بسیار کاهش می دهد و از طرف دیگر به دلیل استقبال زیاد از شمع قلمی مدرن و نوک تیز پرفکت کندل به سرعت آن ها را خواهید فروخت. می توانید بسته قلمی ۲۰ سانت را با قیمت ۷۳.۰۰۰ تومان خریداری کنید و با قیمت ۱۴۴.۰۰۰ تومان تک فروشی کنید. برای قلمی ۳۰ سانت قیمت عمده و تکی به ترتیب ۹۵.۰۰۰ و ۱۹۲.۰۰۰ است. در ادامه به ویژگی های شمع قلمی پرفکت کندل می پردازم.

شمع قلمی کوچک ۲۰ سانت جمع و جور و دوست داشتنی است، خصوصا شمع قلمی قرمز ۲۰ سانت که از خریداران دلبری می کند. اگر جا شمعی مناسب ندارید سایز ۲۰ سانت بهتر است چون اگر شمع در جا شمعی لق بخورد و یا کج شود به خاطر وزن و بلندی شمع ۳۰ سانت امکان بد سوختن و یا افتادن شمع وجود دارد.

اما شمع قلمی باریک ۳۰ سانت طرفداران خاص خود را دارد. اگر دکوراسیون شیک و لاکچری میخواهید من شمع قلمی ۳۰ سانت پرفکت کندل را به شما پیشنهاد می کنم. هم چنین می توانید شمع خود را با جا شمعی ست کنید. این ترکیب فوق العاده چشم هر مهمان و بازدیدکننده ای را به خود خیره می کند. تالار های خاص از این تکنیک برای شمع آرایی مجالس عروسی استفاده می کنند.

در هر دو سایز به این نکته توجه کنید که هیچ شمعی را در معرض باد قرار ندهید چون از منظم و یک دست سوختن جلوگیری می کند. هم چنین اشک و دود ایجاد میکند و ساعت سوخت را پایین می آورد.

قیمت عمده شمع موم عسل

برای افرادی که به دنبال ارگانیک بودن و استفاده از مواد طبیعی هستند شمع موم عسل بهترین پیشنهاد است. این شمع به دلیل تولید راحت تر نسبت به سایر شمع ها قیمت تمام شده پایین تری دارد و همین قیمت پایین باعث خرید بیشتر مشتریان می شود. در کنار فروش بالا این شمع، قیمت عمده بسیار مناسب یعنی سود بالا برای خریداران عمده. قیمت خرید عمده این شمع از مجموعه پرفکت بسیار مناسب است و با فروش تکی سود قابل توجهی کسب خواهید کرد. ( سود ۲ برابری)

قیمت عمده شمع شات

شمع شات فقط شمع لیوانی ساده موجود در بازار نیست یا بهتر بگویم شمع شات ساده در بازار بی کیفیت ترین نوع شمع شات است. با گذشت زمان این نوع شمع ها منسوخ شدند و جای خود را به شمع های مدرن و خاص دادند. شمع های شات فشن، اموشن، آکواریومی و معطر از همین سبک هستند که توجه مشتریان را به خود جلب کرده است. قیمت این شمع ها به نسبت سایر شمع ها کمتر است و با توجه به کیفیت و ساعت ساعت سوخت بالا گزینه فوق العاده برای علاقه مندان به شمع است. قیمت عمده شمع های شات در جدول به تفکیک مشخص شده است و به طور متوسط بالاتر از ۲ برابر حاشیه سود دارد.

قیمت عمده شمع رو آبی

مشتری های خاص پسند دنبال شمع های خاص هستند. چه شمعی بهتر از شمع رو آبی حس لاکچری بودن رو منتقل میکنه؟

تضاد آب و آتش همیشه مورد توجه بوده و آرامشی که مشتری با مصرف شمع روآبی پیدا میکند استقبال ار این شمع رو بسیار زیاد کرده است. تنوع رنگ بالا این شمع باعث شده مشتری بتواند متناسب با دکوراسیون خود شمع دلخواهش را خریداری کند. همچنین حاشیه سود بالا برای خریداران عمده و فروش بالای این محصول شمع رو آبی را جز پرطرفدارترین شمع مجموعه پرفکت کرده است.

همچنین نظرات و تجربیات خود را در انتهای همین نوشته با ما در میان بگذارید.

برای ثبت نظر کلیک کنید
[تعداد نظر: 2 میانگین امتیاز: 4]

۵ نظر در “خرید عمده شمع به قیمت تولید

 1. رضا جعفری گفت:

  سلام میتونم نمایندگی فروش شما رو در تهران بگیرم؟
  شرایطش به چه صورت هست؟

  1. Perfect_Candle گفت:

   بله، لطفا با شماره ۰۹۱۰۴۶۳۳۲۷۰ تماس بگیرید تا شرایط نمایندگی رو براتون توضیح بدن

 2. slots گفت:

  Thanks for thr great article!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.