آموزش ساخت شمع (شمع سازی), اطلاعات درباره شمع

فروش عمده وسایل شمع سازی در تهران

فروش عمده وسایل شمع سازی در تهران

هنرجوهای عزیزی از تهران دارم و هم چنین علاقه مندان به شمع سازی تو تهران به من میگن که مصرف و خرید لوازم شمع سازی بالایی داریم اما جای مناسبی برای فروش عمده وسایل شمع سازی در تهران پیدا نکردیم. من خودم میدونم چقدر پیدا کردن مواد اولیه خوب (به معنای واقعی با کیفیت) سخته. علاوه بر اون قیمت هم برای فردی که کارش شمع سازیه خیلی مهمه. باید قیمت مناسب باشه که خود شخص شمع ساز هم با سود خوبی بتونه اون رو بفروشه.

تجربه خرید من از بازار تهران تجربه خوبی نبوده. یادم میاد اون اوایل چقدر سر پارافین بی کیفیت اذیت شدم. چقدر کلافه میشدم از این که شمعم اشک و دود میداد یا ساعت سوخت خیلی پایینی داشت. بدتر از اون این بود که هر دفعه هم جنس جدید میاوردن و تا میومدی با مواد قبلی به یه قلقی برسی دوباره روز از نو و روزی از نو ….

قیمت هم که چند دست میچرخید تا به بازار برسه و اون شخص فروشنده هم خودش میکشید روی قیمت و به ما میفروخت…

عمده فروشی لوازم شمع سازی تهران

تجربه چندین ساله من به عنوان تولیدکننده و مدرس شمع سازی ایتو میگه که شما عمده فروشی تو تهران پیدا نمیکنین که جنس با کیفیت بهتون بده (تجربه بار ها و بارها خرید پارافین، فیتیله و قالب بی کیفیت رو دارم). مشکل مهم تر اینه که چون خودشون واسطه ان از کیفیت و ویژگی های لوازم شمع سازی چیزی نمیدونن(فقط میدونن چه قیمتی خریدن و چه قیمتی باید بفروشن که سود خوبی کنن!). اطلاعات داشتن در مورد جنسی که فروخته میشه خیلی مهمه. اون شخص فروشنده باید بدونه ساعت سوخت پارافینش چقدره و فیتیله ای که میفروشه جنسش از چیه؟

علاوه بر کیفیت وسایل شمع سازی و اشراف داشتن فروشنده به چیزی که میفروشه، قیمت عمده ای شما میخرین هم مهمه.

فروش عمده وسایل شمع سازی در تهران این طوریه که شما اگه بعد از چند دست دلال(خرید از بازار تهران حداقل با ۳ دست واسطه هست) بخواین بخرین و هر کدوم هم ۲۰ درصد بخوان سود بخورن، حداقل ۶۰ درصد گرون تر باید بخرین!!! حالا نظرتون چیه اگه این ۶۰ درصد تو جیبتون بمونه؟ خصوصا تو خرید عمده که این درصد، مبلغ خیلی زیادی میشه. حالا این ۶۰ درصد بالاتر برای جنسی هست که از کیفیتش هم مطمئن نیستی…

تازه شلوغی بازار بماند …

ترافیک خیابون های بازار بماند …

یک روزتون کامل میره سر رفت و آمد و خرید!

اما اگه میخواین از کیفیت و قیمت مطمئن باشین باید از متخصص و مرجع این حوزه وسایل شمع سازی خودتون رو بخواین نه از واسطه ها…

شما برای مشاوره و خرید عمده وسایل شمع سازی میتونین با شماره ۰۹۱۰۴۶۳۳۲۷۰ تماس بگیرین تا یک مجموعه تولیدکننده شما رو راهنمایی کنه و خریدی با خیال راحت رو تجربه کنین.

لوازم شمع سازی در تهران

شما برای خرید لوازم شمع سازی تو تهران دو تا راه دارین.

یکی اینه که آزمون و خطا کنین که البته این روش پول و زمان و انرژی شما رو هدر میده( چون هر دفعه بازار جنس جدید میاره و تازه شما باید تست کنی چی خوبه و چی بد). راه دوم اینه که کار رو به تجربه چندین ساله من بسپرین و با خیال راحت، تمرکزتون فقط رو تولید شمع بذارین. علاوه بر اون تو روش دوم شما هر سوالی که داشتین رو میتونین از من بپرسین چون من خودم تولیدکننده و مدرس شمع سازی ام و تمام گیر و گور های کار رو دیدم و حل کردم… (من وسیله شمع سازی رو ببینم تا نه قضیه میرم که چه جنسیه و چه شمعی قراره به شما تحویل بده)

ما تو مجموعه پرفکت ارسال از طریق اسنپ رو هم فعال کردیم که شما عزیزان تهرانی و کرجی در سریع ترین زمان و به راحتی درب منزل، وسایل شمع سازی خودتون رو تحویل بگیرین. 

ویدئوی زیر آموزش لوازم شمع سازی توسط مجموعه شمع پرفکت هست که با بهترین و یا کیفیت ترین ابزارها شما رو آشنا میکنه(این ویدئو رو از دوره آموزش شمع سازی کاربردی براتون به رایگان قرار میدم). از دستش ندین…

راه حل چیه؟

حالا که اون تجربیات رو به کار گرفتم و بهترین لوازم شمع سازی رو گردآوری کردم دیگه نیاز نیست آزمون و خطا کنین. با کیفیت ترین لوازم شمع سازی رو با بهترین قیمت میتونین از شمع پرفکت تهیه کنین. برای سفارش لوازم شمع سازی کافیه از دسته بندی وسایل شمع سازی، لوازم خودتون رو انتخاب کنین. هر سوالی هم درمورد لوازم شمع سازی داشتین میتونین از من بپرسین.

نظرتون در مورد خرید لوازم شمع سازی تو تهران چیه؟

با عمده فروشای وسایل شمع سازی تو تهران برخورد داشتین؟

دیدگاهی داشتین خوشحال میشم به اشتراک بذارین

برای ثبت نظر کلیک کنید
[تعداد نظر: 2 میانگین امتیاز: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حال بارگیری کپچا...